Multistojan

V rámci podpory predaja poskytuje naša firma svojim odberateľom bezplatne stojany na papierové tašky, servítky, sviečky , doplnky, v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Týmto motivujeme obchodníka, aby ponúkal a propagoval predávaný tovar a snažíme sa zvýšiť jeho kúpnu príťažlivosť.

Podpora predaja je činnosť zameraná na zvyšovanie objemu predaja. Je nástrojom zabezpečenia odbytu produktov, ponúka niečo, čo je pre spotrebiteľa lukratívne, a čo nie je samozrejmou súčasťou služby.

Pokiaľ chcete poskytnúť svojmu klientovi, zákazníkovi, reprezentatívne darčekové balenie zakúpeného tovaru, správnou voľbou sú papierové darčekové tašky. Je to moderné a elegantné riešenie.

Esteticky hodnotné darčekové tašky s dlhou životnosťou zákazník rád a často používa i pri iných nákupoch. V našej ponuke sú darčekové tašky jednofarebné, rôznofarebné, s potlačou, s rôznymi vzormi a motívmi. Veľkú obľubu medzi zákazníkmi majú aj darčekové tašky so sezónnymi vzormi, ako sú vianočné, veľkonočné, valentínske a pre najmenších je tu kolekcia darčekových tašiek s potlačou Disney s najtredovejšími animovanými rozprávkami. Darčekové tašky ponúkame od štandardných - klasických pre menej náročných, až po luxusné, ktoré uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka.

Darčekové tašky sú v ponuke v štrnástich veľkostiach a sú zväčša balené po 12 kusoch jedného rozmeru v rôznych motívoch.

Kvalitná a elegantná darčeková taška je i sama o sebe praktický darček. Informácie o atypických rozmeroch tašiek Vám radi poskytneme na základe Vašej požiadavky.

O stojany s darčekovými taškami sa pravidelne starajú naši obchodní zástupcovia, ktorí ich podľa potreby dopĺňajú a samozrejme sezónne obmieňajú .

Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníka, preto sa snažíme splniť každú požiadavku a byť maximálne ústretoví.